Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete informovať bližšie tu.
Online databáza rozprávok nielen pre deti
Hľadať

Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ portálu peknerozpravky.sk prehlasuje, že všetky osobné údaje sú považované za prísne dôverné a ich spracovanie sa riadi zákonom č. 122/2013 Z.z. V žiadnom prípade neposkytujeme tieto informácie tretej strane. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zachovanie osobných údajov.

Na vykonávanie niektorých akcií na portáli zo strany používateľa (komentovanie, označenie obľúbenej rozprávky) je nutné sa zaregistovať alebo prihlásiť. Pri prihlásení alebo registrácii nám poskytujete vaše odobné údaje. Tieto údaje sú uložené v našej databáze pod vašim prihlasovacím menom a heslom. Pomocou týchto prístupových údajov môžete tieto údaje kedykoľvek zmeniť. Na vašu žiadosť prostredníctvom emailom na adresu info@peknerozpravky.sk vieme vaše konto aj s vašimi osobnými údajmi úplne zmazať.

Vaše prihlasovacie údaje si uchovajte na bezpečnom mieste a neposkytujte ich tretím stranám. Prevádzkovateľ nikdy nežiada vaše osobné informácie (meno, heslo) mailom ani iným podobným spôsobom.

Nepremeškajte najnovšie rozprávky

Buďte informovaní o novinkách na našej stránke a zároveň budete upozornení na najnovšie pridané rozprávky. Zaregistrujte sa a zaškrtnite možnosť odoberať novinky (newsletter) alebo nás sledujte nás na sociálnych sieťach:

Nefunguje video alebo máte nejakú požiadavku?

Ak ste našli nefungujúce video, kliknite na tlačítko "Zlé video". Ak máte želanie na rozprávku, napíšte nám ná nástenku alebo nás kontaktujte emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.