Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete informovať bližšie tu.
Online databáza rozprávok nielen pre deti
Hľadať

Partneri

Navštívte nový portál zameraný na obchodovanie s ručne robenými vecami od slovenských výrobcov. Portál vznikol, aby dal šancu aj menším a novým šikovným predajcom a osviežil tak náš trh s handmade výrobkami:) Ak aj vy tvoríte handmade výrobky, neváhajte sa zdarma zaregistrovať a ponúknuť Vaše výrobky, viac info tu. Ak ste naopak milovníkom ručne robených vecí, pozrite si našu ponuku produktov.

zacni-programovat.sk

Naučte sa s nami programovať a vytvoriť si vlastné webstránky. Žiadna matika a odborné poučky - všetko vysvetlené ľudskou rečou.

ReklamaNaWebe.sk

Trhovisko reklamy na internete - Nakúpte alebo predajte svoj reklamný priestor na webe. Ponúknite alebo nájdite inzerát na statický reklamný banner na webe, na predaj Facebook skupiny (FB group) alebo stránky (FB page) alebo na umiestnenie PR článku na zaujímavom webe.

ŠvajčiarskyNôž.sk

Švajčiarska precíznosť a kvalita značky Victorinox - tvorcu najslávnejšieho vreckového nožíka na svete Swiss Army. Náš E-shop je oficiálna internetová predajňa vreckových nožíkov, kuchynských nožov, hodiniek a cestovného príslušenstva značky Victorinox.

Ty nejpopulárnější pohádky nejen pro děti online. Najdete zde písničky pro děti, ukolébavky, večerníček, animované filmy, české pohádky - staré klasické, ale i nové moderní.

vsetko.info - katalóg webstránok

Nepremeškajte najnovšie rozprávky

Buďte informovaní o novinkách na našej stránke a zároveň budete upozornení na najnovšie pridané rozprávky. Zaregistrujte sa a zaškrtnite možnosť odoberať novinky (newsletter) alebo nás sledujte nás na sociálnych sieťach:

Nefunguje video alebo máte nejakú požiadavku?

Ak ste našli nefungujúce video, kliknite na tlačítko "Zlé video". Ak máte želanie na rozprávku, napíšte nám ná nástenku alebo nás kontaktujte emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.