Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete informovať bližšie tu.
Online databáza rozprávok nielen pre deti
Hľadať

Podmienky používania

Upozornenie: Pred začatím používania webovej stránky peknerozpravky.sk si pozorne prečítajte tieto podmienky. Používaním webového portálu peknerozpravky.sk sa používateľ zaväzuje, že súhlasí so všetkými tu uvedenými pravidlami.

Táto stránka používa súbory cookies, o ktorých si môžete prečítať viac tu.

Prevádzkovateľ portálu peknerozpravky.sk si vyhradzuje právo na obsah webového portálu okrem obrázkov a videí a dané údaje nie je možné kopírovať bez nášho vedomia. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za pravdivosť a korektnosť informácii zobrazených na stránke. V prípade chybných informácií alebo akýchkoľvek iných problémoch na stránke nás prosím kontaktujte emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.

Používateľ môže pridávať iba obrázky, fotografie alebo text (komentáre), na ktoré si autor neuplatňuje autorské práva alebo s autorskými právami, ktoré patria používateľovi. Vložením obrázku, fotografie alebo textu (komentára) používateľ súhlasí s jeho zobrazením a vzdáva sa všetkých autorských práv. Za vložený obrázok, fotografiu alebo text (komentá) nesie plnú zodpovednosť používateľ, ktorý daný material pridal. Používateľ zaručuje, že nebude pridávať obrázky, fotografie alebo text (komentáre) s erotickým, násilným alebo inak nelegálnym motívom a obsahom. Nevhodné obrázky, fotografie alebo text (komentáre) môžu byť prevádzkovateľom upravené alebo vymazané.

Žiadne video zobrazované na portáli nie je uložené na našom serveri a nie sme jeho vlastníkom. Na našich stránkach sú iba vložené embedded kódy videí, ktoré sú načítavané z tretích strán (cudzích serverov ako napr. youtube, vimeo a iné). Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah a pravdivosť informácií tretích strán - videí, reklám a vyskakovacích (popup) okien. Prevádzkovateľ si neuplatňuje autorské práva na obrázky, videá a odkazy na videá uverejnených na portáli. SOZA uznáva, že použitie hypertextových odkazov a embedovacích kódov nie je verejným prenosom resp. sprístupňovaním autorského diela verejnosti podľa platného Autorského zákona a teda nepodlieha licencovaniu.

Portál neporušuje autorské práva a nenesie žiadnu zodpovednosť za vyššie spomenutý nelegálny obsah. Portál peknerozpravky.sk je v súlade so zákonmi DMCA, SR a EU. Na serveroch peknerozpravky.sk nie je umiestnený žiadny audiovizuálny materiál. Sledovať audiovizuálny materiál môže používateľ iba v prípade, že disponuje legálne zakúpenou kópiou konkrétného audiovizuálneho materiálu alebo má splnomocnenie od vlastníka autorských práv daného audiovizuálneho materiálu. V prípade, že bude používateľ sledovať audiovizuálny materiál bez vyššie spomenutých naležitostí, porušuje autorský zákon (Zbierka zákonov č. 618/2003). Spustením audiovizuálneho materiálu bez vyššie spomenutých náležitostí preberá používateľ plnú zodpovednosť za prípadné škody spôsobené vlastníkovi autorských práv.

Podanie oznámenia podľa zákona DMCA odobratie obsahu chráneného autorskými právami, pre držiteľa autorských práv portál peknerozpravky.sk rešpektuje duševné vlastníctvo ostatných. Ak sa domnievate, že vaše dielo chránené autorskými právami bolo skopírované a je prístupné na našej webovej stránke spôsobom, ktorý predstavuje porušenie autorských práv, nahláste nám aj s konkrétnymi informáciami údajné porušenie autorských práv emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.

Tieto podmienky a vaše používanie tejto webovej stránky sa riadia zákonmi Slovenskej republiky. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na akékoľvek zmeny v týchto pravidlách.

Nepremeškajte najnovšie rozprávky

Buďte informovaní o novinkách na našej stránke a zároveň budete upozornení na najnovšie pridané rozprávky. Zaregistrujte sa a zaškrtnite možnosť odoberať novinky (newsletter) alebo nás sledujte nás na sociálnych sieťach:

Nefunguje video alebo máte nejakú požiadavku?

Ak ste našli nefungujúce video, kliknite na tlačítko "Zlé video". Ak máte želanie na rozprávku, napíšte nám ná nástenku alebo nás kontaktujte emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.