Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete informovať bližšie tu.
Online databáza rozprávok nielen pre deti
Hľadať

Doba ľadová - Mamutie Vianoce (2011) - CZ

Doba ľadová - Mamutie Vianoce (2011) - CZ
Dátum pridania videa: 13.12.2017
Trvanie: 24:00
Počet videní: 953
Rok vydania: 2011
Iné názvy: Doba ledová: Mamutí Vánoce, Ice Age: A Mammoth Christmas
Už jste to slyšeli? Vaši oblíbení prehistoričtí hrdinové se vrací ve zbrusu novém vánočním dobrodružství pro celou rodinu! Když Sid nechtěně zničí Mannyho památeční vánoční ozdobu a ocitá se na Santově „seznamu zlobilů”, vydává se na zábavné putování na severní pól, aby dal vše do pořádku. Místo toho ale způsobí ještě větší pohromu. Teď je na Mannym a jeho bandě přátel, aby zachránili Vánoce pro celý svět!
Zlé video
UPOZORNENIE! Pri tejto rozprávke sa môžu zobraziť reklamné vyskakovacie (popup) okná s nevhodným obsahom pre maloletých (18+) ! Ak nemáte viac ako 18 rokov, opustite danú stránku prosím.

UPOZORNENIE!

Toto video môže zobraziť reklamné vyskakovacie (popup) okná s nevhodným obsahom pre maloletých (18+)! Ak nemáte viac ako 18 rokov, prejdite na inú rozprávku prosím.

Mám viac ako 18 rokov

Komentáre k rozprávke

Nepremeškajte najnovšie rozprávky

Buďte informovaní o novinkách na našej stránke a zároveň budete upozornení na najnovšie pridané rozprávky. Zaregistrujte sa a zaškrtnite možnosť odoberať novinky (newsletter) alebo nás sledujte nás na sociálnych sieťach:

Nefunguje video alebo máte nejakú požiadavku?

Máte problém s prehratím nejakej rozprávky alebo máte naopak želanie na rozprávku, ktorú by ste radi uvítali na našom portáli? Napíšte nám ná nástenku alebo nás kontaktujte emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.