Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete informovať bližšie tu.
Online databáza rozprávok nielen pre deti
Hľadať

Doba ľadová - Mamutie Vianoce (2011) - CZ

Doba ľadová - Mamutie Vianoce (2011) - CZ
Dátum pridania videa: 13.12.2017
Trvanie: 24:00
Počet videní: 4267
Rok vydania: 2011
Iné názvy: Doba ledová: Mamutí Vánoce, Ice Age: A Mammoth Christmas
Už jste to slyšeli? Vaši oblíbení prehistoričtí hrdinové se vrací ve zbrusu novém vánočním dobrodružství pro celou rodinu! Když Sid nechtěně zničí Mannyho památeční vánoční ozdobu a ocitá se na Santově „seznamu zlobilů”, vydává se na zábavné putování na severní pól, aby dal vše do pořádku. Místo toho ale způsobí ještě větší pohromu. Teď je na Mannym a jeho bandě přátel, aby zachránili Vánoce pro celý svět!
Zlé video
UPOZORNENIE! Pri tejto rozprávke sa môžu zobraziť reklamné vyskakovacie (popup) okná s nevhodným obsahom pre maloletých (18+) ! Ak nemáte viac ako 18 rokov, opustite danú stránku prosím.
Ako pustiť video + prečo sa zobrazujú reklamy 18+?

UPOZORNENIE!

Toto video môže zobraziť reklamné vyskakovacie (popup) okná s nevhodným obsahom pre maloletých (18+)! Ak nemáte viac ako 18 rokov, prejdite na inú rozprávku prosím.

Mám viac ako 18 rokov

Komentáre k rozprávke

Nepremeškajte najnovšie rozprávky

Buďte informovaní o novinkách na našej stránke a zároveň budete upozornení na najnovšie pridané rozprávky. Zaregistrujte sa a zaškrtnite možnosť odoberať novinky (newsletter) alebo nás sledujte nás na sociálnych sieťach:

Nefunguje video alebo máte nejakú požiadavku?

Ak ste našli nefungujúce video, kliknite na tlačítko "Zlé video". Ak máte želanie na rozprávku, napíšte nám ná nástenku alebo nás kontaktujte emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.